Zadzwoń + 48 574 579 220 lub napisz na info@omineco.pl

Program lojalnościowy

Stali klienci oszczędzają! Program lojalnościowy omineco.pl

Zapraszamy do stołu wszystkich miłośników profesjonalnej i domowej gastronomii. Tym razem w menu nie zabraknie kuchni fusion – a łączyć bardzo lubimy i sami do tego zachęcamy. Na nasz wspólny stół wędrują punkty – im więcej zdołasz ich zebrać, tym więcej korzyści odbierzesz.

Uczta, jak to uczta – lubimy, gdy powtarza się często, na co bardzo liczymy. Gości powracających do naszego sklepu z przyjemnością nagrodzimy jeszcze większą liczbą kolejnych punktów.

Jak to działa?

Z każdym kolejnym zamówieniem, jako zarejestrowany klient zdobywasz punkty. Każde wydane 50 zł to 5 nowych punktów na Twoim koncie. Twoja pula powiększy się niezależnie od rodzaju wybranych produktów. Jednocześnie zebrane przez Ciebie punkty nie tracą ważności niezależnie od czasu, w jakim zdecydujesz się wymienić je na rabat.

Masz ochotę na więcej? Każdą recenzję na temat zakupów nagrodzimy kolejnymi 5 punktami.

Wymiana punktów

Zebrane punkty możesz monitorować na swoim koncie. Po zebraniu odpowiedniej puli możesz wymienić je na rabat na kolejne zakupy – w tym celu skorzystaj z odpowiedniej opcji w koszyku zakupowym, wystarczy, że klikniesz <wymień>. Ile możesz oszczędzić?

  • 2% po zgromadzeniu 200 punktów
  • 5% po zgromadzeniu 500 punktów
  • 7% po zgromadzeniu 700 punktów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl